fbpx

Montaż

Jesteśmy firmą, która dba o klienta począwszy od pomiaru i doradztwa technicznego, po wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż zakupionych u nas produktów. Oferujemy naszym klientom nowoczesne wyroby sprawdzonych producentów, ale nie zapominamy przy tym o prawidłowym, odpowiednim do warunków budynku, sposobie montażu.

Prawidłowy Montaż okien

Energooszczędne okna będą pełniły swoje funkcje, tylko pod warunkiem prawidłowego montażu. Całą naszą wiedzę i doświadczenie wciąż uzupełniamy, doskonalimy i podążamy za nowoczesnymi metodami montażu okien i całej stolarki otworowej.

Proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone i dopasowane do budynku sposoby montażu. Informujemy i doradzamy jak powinien wyglądać otwór, aby można było dokonać w nim prawidłowego montażu okien.

Stosujemy najwyższej jakości materiały do montażu i ma to bezpośredni wpływ na bilans energetyczny nowo powstałego budynku. W nowych budynkach należy stosować nowe wytyczne co do montażu okien, nowe rozwiązania montażowe oparte są na zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna pozwala na wykonanie prawidłowego, bezawaryjnego i nowoczesnego technologicznie montażu.

GWARANCJA NA MONTAŻ

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy gwarancję na montaż. Sztywno trzymamy się zasad określonych przez producentów, dzięki czemu jesteśmy pewni, że zamontowane produkty będą funkcjonować prawidłowo. Gdyż nie tylko sam produkt ale i sposób jego montażu ma ogromny wpływ na funkcjonalność oraz zachowanie parametrów technicznych.

BADANIE SZCZELNOŚCI MONTAŻU

Braliśmy udział w trzech badaniach szczelności, po których otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzający skuteczność montażu.

Z użyciem folii paroszczelnych oraz paroprzepuszczalnych.

Z użyciem powłoki uszczelniającej  tremco illbruck sp925

 

Z użyciem powłoki uszczelniającej  tremco illbruck sp925

 

Badania przeprowadziło Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej

 

korzystamy z materiałów najwyższej jakości 

Nasza firma korzysta wyłącznie z materiałów montażowych najwyższej jakości.
Producenci materiałów montażowych z którymi współpracujemy:

PARTNER PROGRAMÓW

Autoryzowany Partner:

Partner Handlowy:

Partner programów:

Montaż okien wrocław

Nasza firma stosuje się do wytycznych montażu okien i drzwi według Instrukcji Instytutu Techniki Budowlanej z roku 2006. Z informacji, które mamy wynika, iż w tym roku jeszcze, wejdą nowe wytyczne dotyczące montażu. Na dzień dzisiejszy obowiązują monterów także przepisy producenta stolarki, czyli w naszym wypadku wytyczne dotyczące montażu okien PCV oraz okien drewnianych.

Stosujemy się do tych wytycznych i dlatego oferujemy naszym klientom trzy lata gwarancji na nasz warstwowy montaż do zakupionych okien Vetrex. Montaż warstwowy w naszej firmie jest już nieodłącznym elementem zakupu okien PCV, bo wiemy, że połączenie okna z murem musi być jak najbardziej szczelne, a sama piana poliuretanowa nie rozwiązuje nam tematu idealnej izolacji. Okna plastikowe gwarantują prawidłową współpracę z budynkiem, tylko wówczas, gdy są prawidłowo usytuowane w ścianie, prawidłowo zamontowane i uszczelnione.

Połączenie okna z murem musi spełniać wiele wymagań, oto one: szczelność na przenikanie powietrza, szczelność na przenikanie wody z zewnątrz, szczelność na przenikanie pary wodnej z wewnątrz, izolacyjności cieplnej na poziomie nie mniejszym niż izolacyjność okna, powiększonej o 15 dB, odporności na promieniowanie UV, trwałości, estetyki i higieny. Oprócz tego połączenie okna z budynkiem musi przenosić obciążenia działające na okno.

 

Okna VETREX

Takie właśnie są wytyczne firmy Vetrex i dotyczą montażu okien Vetrex. Okna Vetrex wykonane są zgodnie z dokumentacja techniczną plus nasz profesjonalny montaż okien to prawidłowe równanie, które daje nam gwarancję funkcjonalności, wytrzymałości, szczelności, a także izolacyjności termicznej i akustycznej.

Wymogi o których tu mowa dotyczą nie tylko okien PCV i okien drewnianych, ale odnoszą się także do montażu drzwi wejściowych, konstrukcji aluminiowych, okien drewniano – aluminiowych. Wszędzie zasada jest podobna, chodzi o jak najlepszą szczelność, a szczelniej powinno być wewnątrz niż na zewnątrz. W każdym odrębnym przypadku należy korzystać z „instrukcji montażu” aby montaż był bezbłędny. My o tym mówimy wprost, bo niestety błędy montażowe oraz zaniedbania to powszechny problem w branży budowlanej.

Zrealizujemy nawet najtrudniejszy montaż

Nie boimy się podejmować najtrudniejszych tematów montażowych, bo potrafimy to dobrze zrobić. Nasza ekipa monterska przygotowuje się do montażu, a doradca techniczny pomaga wybrać najbardziej odpowiedni sposób montażu, dostosowany do konkretnej inwestycji i warunków tam będących.

Dopiero po spotkaniu z Klientem na inwestycji możemy podjąć rozmowę co do konkretnych wytycznych montażu okien, bo każda inwestycja jest inna i nie wszystko można zastosować. Cieszą nas inwestorzy, którzy poświęcają sporo czasu na spotkania i rozmowy z nami, tylko wtedy unikniemy błędów i poprawek i prace będą wykonane należycie.

Dobra współpraca to klucz do sukcesu, a tego życzymy naszym Klientom.

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 14:00

Ze względu na sytuacje związana z COVID-19 , wszystkie spotkania i wizyty w biurze umawiane są indywidualnie, w celu uniknięcia spotkań większej grupy osób w jednym miejscu.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00