Montaż

Jesteśmy firmą, która dba o klienta począwszy od pomiaru i doradztwa technicznego, po wybór odpowiednich materiałów, aż po montaż zakupionych u nas produktów. Oferujemy naszym klientom nowoczesne wyroby sprawdzonych producentów, ale nie zapominamy przy tym o prawidłowym, odpowiednim do warunków budynku, sposobie montażu.
Strona główna » Montaż

Montaż okien

Energooszczędne okna będą pełniły swoje funkcje, tylko pod warunkiem energooszczędnego montażu. Całą naszą wiedzę i doświadczenie wciąż uzupełniamy, doskonalimy i podążamy za nowoczesnymi metodami montażu okien i całej stolarki otworowej.

Proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone i dopasowane do budynku sposoby montażu. Informujemy i doradzamy jak powinien wyglądać otwór, aby można było dokonać w nim prawidłowego montażu okien. Udzielamy gwarancji na nasz autoryzowany montaż okien i całej stolarki. Proponujemy naszym klientom montaż okien warstwowy, montaż okien z użyciem „ciepłego parapetu”, montaż okien na konsolach, montaż okien w systemie Mowo, montaż okien w systemie ISO-Chemie oraz CBM Marbet.

Stosujemy najwyższej jakości materiały do montażu i ma to bezpośredni wpływ na bilans energetyczny nowo powstałego budynku. W nowych budynkach należy stosować nowe wytyczne co do montażu okien, nowe rozwiązania montażowe oparte są na zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów. Nasza wiedza techniczna pozwala na wykonanie prawidłowego, bezawaryjnego i nowoczesnego technologicznie montażu. Jesteśmy jedną z nielicznych firm we Wrocławiu, która wykonuje montaż w systemie MOWO.

Materiały montażowe

Kleje, primery

Wkręty, kołki, kotwy

Folie

Taśmy

inne

PARTNER PROGRAMÓW

Montaż okien wrocław

Nasza firma stosuje się do wytycznych montażu okien i drzwi według Instrukcji Instytutu Techniki Budowlanej z roku 2006. Z informacji, które mamy wynika, iż w tym roku jeszcze, wejdą nowe wytyczne dotyczące montażu. Na dzień dzisiejszy obowiązują monterów także przepisy producenta stolarki, czyli w naszym wypadku wytyczne dotyczące montażu okien PCV oraz okien drewnianych.

Stosujemy się do tych wytycznych i dlatego oferujemy naszym klientom trzy lata gwarancji na nasz warstwowy montaż do zakupionych okien Vetrex. Montaż warstwowy w naszej firmie jest już nieodłącznym elementem zakupu okien PCV, bo wiemy, że połączenie okna z murem musi być jak najbardziej szczelne, a sama piana poliuretanowa nie rozwiązuje nam tematu idealnej izolacji. Okna plastikowe gwarantują prawidłową współpracę z budynkiem, tylko wówczas, gdy są prawidłowo usytuowane w ścianie, prawidłowo zamontowane i uszczelnione.

Połączenie okna z murem musi spełniać wiele wymagań, oto one: szczelność na przenikanie powietrza, szczelność na przenikanie wody z zewnątrz, szczelność na przenikanie pary wodnej z wewnątrz, izolacyjności cieplnej na poziomie nie mniejszym niż izolacyjność okna, powiększonej o 15 dB, odporności na promieniowanie UV, trwałości, estetyki i higieny. Oprócz tego połączenie okna z budynkiem musi przenosić obciążenia działające na okno.

 

Okna VETREX

Takie właśnie są wytyczne firmy Vetrex i dotyczą montażu okien Vetrex. Okna Vetrex wykonane są zgodnie z dokumentacja techniczną plus nasz profesjonalny montaż okien to prawidłowe równanie, które daje nam gwarancję funkcjonalności, wytrzymałości, szczelności, a także izolacyjności termicznej i akustycznej.

Wymogi o których tu mowa dotyczą nie tylko okien PCV i okien drewnianych, ale odnoszą się także do montażu drzwi wejściowych, konstrukcji aluminiowych, okien drewniano – aluminiowych. Wszędzie zasada jest podobna, chodzi o jak najlepszą szczelność, a szczelniej powinno być wewnątrz niż na zewnątrz. W każdym odrębnym przypadku należy korzystać z „instrukcji montażu” aby montaż był bezbłędny. My o tym mówimy wprost, bo niestety błędy montażowe oraz zaniedbania to powszechny problem w branży budowlanej.

Zrealizujemy nawet najtrudniejszy montaż

Nie boimy się podejmować najtrudniejszych tematów montażowych, bo potrafimy to dobrze zrobić. Nasza ekipa monterska przygotowuje się do montażu, a doradca techniczny pomaga wybrać najbardziej odpowiedni sposób montażu, dostosowany do konkretnej inwestycji i warunków tam będących.

Dopiero po spotkaniu z Klientem na inwestycji możemy podjąć rozmowę co do konkretnych wytycznych montażu okien, bo każda inwestycja jest inna i nie wszystko można zastosować. Cieszą nas inwestorzy, którzy poświęcają sporo czasu na spotkania i rozmowy z nami, tylko wtedy unikniemy błędów i poprawek i prace będą wykonane należycie.

Dobra współpraca to klucz do sukcesu, a tego życzymy naszym Klientom.

Jesteśmy partnerem programów

Referencje

Sprawdź co mówią o nas klienci

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

P.P.H.U. FIX Joanna Frąckowiak

borowska

ul. Borowska 186a
50-557 Wrocław

609 159 259
borowska@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 9:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 14:00

bystrzycka

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

693 793 893
bystrzycka@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 9:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 14:00

Montaże

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

693 203 803
montaze@fixokna.pl

 

Serwis

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

609 477 346
serwis@fixokna.pl