fbpx

Zewnętrzne systemy osłonowe

Piękne słońce kojarzy nam się z wakacjami, latem i wypoczynkiem. Nie lubimy kiedy gorące promienie słoneczne napływają przez okna do pomieszczeń i powodują uciążliwy skwar. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie zewnętrznych systemów osłonowych do okien, które uniemożliwią lub zmniejszą nagrzewanie się pomieszczeń.

Oferta osłon zewnętrznych

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które w pełni spełnią funkcje zasłonięcia się od nadmiernego słońca. Oferujemy: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, refleksole, markizy do okien pionowych, markizy do okien połaciowych, markizy tarasowe, markizy balkonowe, markizolety.

Jesteśmy firmą, która oferuje wszystkie te produkty z montażem, udzielamy gwarancji na produkt oraz montaż. Proponujemy nasz profesjonalny pomiar we Wrocławiu oraz doradztwo techniczne. Nasze salony są wyposażone w systemy osłon zewnętrznych, ułatwia to podjęcie decyzji, wybór kolorów, wzorów oraz systemu. Każdy z tych systemów ma inne przeznaczenie, nie zawsze ma spełniać te same funkcje, jesteśmy od tego, aby jak najlepiej doradzić Państwu. Produkty, które mamy w ofercie to dobre jakościowo, trwałe i solidne elementy doposażenia okien. Ważne, aby były dostosowane do Państwa potrzeb, bo są to produkty, które posłużą nam wiele lat.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne chronią przed hałasem, wiatrem deszczem i przede wszystkim przed promieniami słonecznymi. Rolety zewnętrzne mogą być z moskitierami, o napędzie ręcznym lub elektrycznym.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe oraz refleskole pełnią funkcje ochrony przed słońcem, z tym, że w przypadku żaluzji fasadowych jest możliwość regulacji światła. Kiedy tego potrzebujemy przyciemniają pomieszczenie, dają poczucie bezpieczeństwa, komfortu i intymności.

Markizy tarasowe

Dzięki nim osłonimy się przed słońcem i niewielkim wiatrem.
Do wyboru macie Państwo szeroką paletę kolorów tkanin i modeli markiz tarasowych firmy SELT. Markizy tarasowe doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju duże powierzchnie: tarasy, ogrody, balkony ale także do montażu w mniejszych obiektach.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czujnik prędkości wiatru lub miernik światła, po uprzednim zaprogramowaniu jest w stanie automatycznie złożyć lub rozłożyć markizę.

Markizy dostępne w wersji elektrycznej lub ręcznej.

refleksole

Dostępne są również wersje markiz do okien połaciowych lub pionowych, czyli tak zwane markizolety. Wykonane są z wytrzymałej siatki, odpornej na temperaturę i czynniki pogodowe. Doskonale radzą sobie z promieniami słońca i z przedostawaniem się wysokiej temperatury do pomieszczenia. Siatka markizy zwinięta jest na wałek ze sprężyną, dzięki temu korzystanie z markizy jest wygodne i funkcjonalne. 

Markizy firmy fakro

Firma FAKRO proponuje kilka wersji markiz do okien połaciowych:

 AMZ do okien obrotowych FT_, PTP o podwyższonej osi obrotu FYP proSky i uchylno obrotowych FP_, PPP preSelect,
 AMZ NewLine posiada nową kasetę, znacząco poprawiającą estetykę i sztywność markiz,
 AME do okien panoramicznych FEP,
 AMB do okien kolankowych B_ _.

Markiza AMZ, AMZ NewLine, AME, AMB występuje w trzech grupach:
• I grupa – dostępna w 1 kolorze: 089 (materiał z 10 % prześwitem względnym),
• II grupa – dostępna w 3 kolorach: 090, 091, 094 (materiał z 10 % prześwitem względnym),
• III grupa – dostępna w 2 kolorach: 092, 093 (materiał z 1 % prześwitem względnym).

oraz zasilane prądem:

 AMZ Z-Wave zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 12VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Współpracuje z produktami elektrycznymi FAKRO wyposażonymi w system Z-Wave jak np. okno FTP-V Electro Z-Wave czy roleta ARF Z-Wave. W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie. Do zasilania markizy jest wymagany zasilacz 12VDC.
 AMZ Solar zasilana z akumulatorów solarnych i sterowana za pomocą pilota. Może być sterowana w jednym z trzech trybów: automatycznym (samoczynne rozwijanie i zwijanie markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia), półautomatycznym (samoczynne rozwijanie, zwijanie za pomocą pilota), obsługa za pomocą dołączonego w zestawie pilota. Markiza Solar jest zasilana z pakietu akumulatorów 12VDC zabudowanych w jej obudowie. Akumulatory są doładowywane przez panel solarny.

Polecamy systemy osłonowe, które posiadamy w naszej ofercie. Gwarantujemy fachowe doradztwo prawidłowy pomiar i montaż wszystkich proponowanych produktów.

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 08:00 - 19:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 14:00

Ze względu na sytuacje związana z COVID-19 , wszystkie spotkania i wizyty w biurze umawiane są indywidualnie, w celu uniknięcia spotkań większej grupy osób w jednym miejscu.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 - 16:00
Wtorek: 08:00 - 16:00
Środa: 08:00 - 16:00
Czwartek: 08:00 - 16:00
Piątek: 08:00 - 16:00