fbpx

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

FIXOKNA Sp. z o.o.

ul. Przejazdowa 13/4
51-167 Wrocław

• KRS: 0000796651
• NIP: 8952208054
• REGON: 383970180
• Kapitał zakładowy: 30 000,00 PLN
• Nr rachunku (mBank): 23 1140 2004 0000 3102 7911 0513

salon sprzedaży

ul.Przejazdowa

Dojazd

Poniedziałek: 08:00 – 16:00
Wtorek: 08:00 – 19:00
Środa: 08:00 – 19:00
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 14:00

W dni: wtorek, środa oraz czwartek w godzinach 16:00 -19:00 prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze potwierdzenia spotkań telefonicznie lub mailowo. 

Specjalista ds. sprzedaży

Ewelina
OGRODZKA

+48 609 159 259
ewelina@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 – 16:00
Wtorek: 08:00 – 19:00
Środa: 08:00 – 16:00
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 14:00

Specjalista ds. sprzedaży

Roksana
Mosur

+48 693 793 893
roksana@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 – 16:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: 08:00 – 19:00
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 14:00

Specjalista ds. sprzedaży

Marta
Konieczna

+48 609 507 923
marta@fixokna.pl

Poniedziałek: 08:00 – 16:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: 08:00 – 16:00
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 16:00

Wykonanie Wirtualnego Spaceru: grafoto.pl

doradcy

techniczno – handlowi

Doradca techniczny:

Michał
Patrzyk

+48 693 493 293‬
michal@fixokna.pl

Magazyn, księgowosć, serwis

Realizacja umów, księgowość:

Izabela
Ośmiałowska

+48 693 203 803‬
montaze@fixokna.pl

 Magazyn, transport

Tomasz
Kowalski

 +48 539 773 759
 tomasz@fixokna.pl

Reklama:

Marek
Wroński

+48 733 223 225
marek@fixokna.pl

Prezes zarządu

Norbert Frąckowiak

+48 609 654 964
norbert@fixokna.pl

Dojazd

Poniedziałek: 08:00 – 16:00
Wtorek: 08:00 – 16:00
Środa: 08:00 – 16:00
Czwartek: 08:00 – 16:00
Piątek: 08:00 – 16:00

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW