fbpx

WYBÓR OKIEN DO POKOJU DZIECKA

WYBÓR OKIEN DO POKOJU DZIECKA

 

Przy wyborze okien do pokoju dziecka, musimy zwrócić uwagę na kilka kwestii. 


Przede wszystkim bezpieczeństwo: to najważniejsze, aby nasze dzieci były bezpieczne. 

Zabezpiecz okna w blokady rozwierne dzięki, którym dziecko nie będzie w stanie otworzyć okna samodzielnie.

Możesz również wyposażyć okna w klamki z kluczykiem i mieć w pełni kontrolę nad tym kiedy okno ma być otwarte, a kiedy zamknięte. Jest jeszcze opcja klamki z guzikiem dzięki, któremu klamka nie obróci się bez jego wcześniejszego naciśnięcia. Dostępne są również okucia Tilt-First – system, który umożliwia uchylenie okna bez możliwości otwarcia. Blokada zostaje zwolniona po przekręceniu kluczyka w klamce.  

Cisza i spokój: wybierz okna, które będą miały dobrą izolacyjność akustyczną. To istotne w przypadku, kiedy mieszkasz w miejscach narażonych na hałas, zwłaszcza nocą. 

Izolacyjność termiczna: zwróć uwagę na współczynnik U w oknie.  Świadczy on o izolacyjności cieplnej okna i jego ramy. Im wyższy współczynnik U tym lepsze parametry przenikania ciepła.

Wentylacja: Zapewnij odpowiednią wentylację pomieszczenia. Możesz to zrobić dzięki oknom wyposażonym w system mikrowentylacji, który polega na minimalnym rozszczelnieniu okna w pozycji uchylnej.

Komfort: Dobrym pomysłem będzie montaż roletek materiałowych lub w lepszym przypadku rolet zewnętrznych. Dzięki nim uchronicie pokój dziecka nad nadmiernym nagrzaniem szyb, które będą działały jak grzejnik. 

 

 

 

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

W dni: wtorek, środa oraz czwartek w godzinach 16:00 -19:00 prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze potwierdzenia spotkań telefonicznie lub mailowo.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl