fbpx

Zawonia

 

Powrót do realizacji

 

Nikt nie powiedział, że w ramach jednej inwestycji na przykład domu jednorodzinnego inwestor musi ograniczać się wyłącznie do jednego systemu, tudzież materiału z jakiego wykonane są okna. Doskonałym przykładem jest prezentowany poniżej projekt z energooszczędnymi oknami PVC od Vetrex w systemie LUM’UP oraz przesuwnym oknem tarasowym wykonanym z aluminium od firmy AL-TECH w systemie Aliplast Ultraglide. Ten ostatni to dokładnie „Drzwi narożne z ruchomym słupkiem na ramie 57mm z przylgą UG812, jedno skrzydło podnośno- przesuwne, a drugie przesuwne” Okna PCV stojące w kontraście kolorystycznym do drzwi tarasowych, wykonane w kolorze jasny dąb z karmelową uszczelką podkreślają swój klasyczny drewniany styl. Zaś konstrukcja aluminiowa wykonana w kolorze antracytowym, wygląda elegancko i nowocześnie. Wszystkie okna PVC zostały wyposażone w kontaktrony magnetyczne Safe+, dzięki którym inwestor będzie mógł podpiąć je do centrali alarmowej. Okno aluminiowe posiada kontaktron magnetyczny firmy Bosh. Wracając do drzwi narożnych warto zaznaczyć, iż mimo dużych gabarytów, a co za tym idzie dużych przeszkleń konstrukcja uzyskuje bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła na poziome Uw= 1,15 W/(m2*K) Niestety bez odpowiedniego montażu nawet najcieplejsze okno traci swoje właściwości. Warto zatem postawić na prawidłowy montaż, który zagwarantuje szczelność i odpowiednie funkcjonowanie okien na długie lata. W projekcie nie zabrakło również systemu osłonowego okien. Są nimi w tym przypadku rolety od firmy Portos z silnikami przeciążeniowymi. Uszczelnienie i zabezpieczenie piany PU nastąpi w kolejnym etapie, przy odpowiedniej temperaturze wymaganej do aplikacji.

#okna #oknaaluminiowe #oknapvc #pvc #vetrex #lumup #akuminium #fixokna #altech #aliplast #ultraglide #drzwitarasowe #hst #prawidłowymontaż #budowa #dom #praca #purenit #portos #bosh

 

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

W dni: wtorek, środa oraz czwartek w godzinach 16:00 -19:00 prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze potwierdzenia spotkań telefonicznie lub mailowo.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl