fbpx

Szczawin

 

Powrót do realizacji

 

Każdy z nas potrzebuje odpowiedniej dawki światła 💡– dzięki temu mamy lepsze samopoczucie, sen jest bardziej wartościowy. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza w czasach, kiedy większość czasu spędzamy w domu.
Home office staje się coraz bardziej popularny dlatego warto zadbać o odpowiednią ilość światła w ciągu dnia. Warto wziąć to pod uwagę podczas projektowania swojego domu. 🏠✍️

Zyskujące na popularności okna przesuwne, często nazywane również drzwiami tarasowymi, stają się już niemal standardem podczas wyboru stolarki okienno-drzwiowej. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na 12 sztuk drzwi przesuwnych w swojej parterówce, czy to ze względów technicznych czy finansowych. Jest jednak ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu “wpuścimy” do wnętrza naszych pomieszczeń więcej światła.

Owe rozwiązanie to okna VETREX LUM’UP 🪟 , które cechuje zwężona względem innych klasycznych okien rama, dzięki której płaszczyzna szyby zajmuje większą powierzchnię konstrukcji. Jak podaje producent dzięki oknom z linii LUM’UP zyskamy nawet 𝟮𝟳% więcej światła, niż w przypadku standardowych okien. Na to rozwiązanie zdecydował się nasz inwestor z miejscowości Szczawin, gdzie zostały zamontowane okna Vetrex LUM’UP w obustronnym kolorze Winchester. Na inwestycji nie zabrakło również dużej witryny oraz wspomnianych wcześniej dwóch sztuk drzwi tarasowych wykonanych w technologii Vetrex Slide70 również w obustronnym kolorze Winchester. Wszystkie pozycje z zamówienia zamontowaliśmy w sposób prawidłowy, zgodny z filozofią prawidłowego montażu. Ochroną tych dużych przeszkleń w czasie ekstremalnie niskich oraz wysokich temperatur będą rolety zewnętrzne od śląskiego producenta systemów osłonowych i bram garażowych Mirola. Inwestor postawił na sprawdzony i niezawodny model UPK90.
.
.
.
#fixokna #okna #drzwitarasowe #hst #drzwiprzesuwne #lumup #vetrex #vetrexslide #dom #budowa #projektdomu #winchester #prawidłowymontaż #montażokien #ciepłymontaż #szczawin #mirola #rolety #roletyzewnętrzne #upk90 #więcejświatła Prawidłowy Montaż VEKA Polska #veka

 

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

W dni: wtorek, środa oraz czwartek w godzinach 16:00 -19:00 prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze potwierdzenia spotkań telefonicznie lub mailowo.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl