fbpx

Krzyżowice

 

Powrót do realizacji

 

👤Wykonawca: FIX – Twój dom, Nasze okna
📍 Lokalizacja: Krzyżowice
📆 Data montażu: wrzesień 2020

🔰Okna PVC:
🔸Profil: VEKA Polska
🔸Producent: VETREX
🔸Technologia:V82
🔸Kolor: Biały / Biały / Ciemny Dąb
🔸Zgrzew: V-perfect

📋Opis okien:
Okna Vetrex wraz z roletami Mirola oraz drzwiami KMT zostały zamontowane prawidłowo. Montaż odbył się w domu jednorodzinnym wykonanym z betonu komórkowego. Okna PVC zostały wyposażone w klamki Roto Swing Secustik, szyby energooszczędne z ramką międzyszybową Master Therm oraz okucia Roto Designo II. Wszystkie konstrukcje zostały osadzone na ciepłych listwach purenitowych, a te schodzące do podłogi dodatkowo zabezpieczone membraną wodoszczelną. Okna zostały uszczelnione od zewnątrz folią paroprzepuszczalną, wewnątrz pianą PU, od środka zaś powłoką uszczelniającą. Połączenie stolarki premium z jej prawidłowym montażem daje gwarancję szczelności i energooszczędności na długie lata. Nasz inwestor zdecydował się również na systemy osłonowe w postaci rolet zewnętrznych UPK90 od producenta Mirola. Świetnie dobrane kolorystycznie idealnie zgrały się z ciemnym odcieniem brązu okien. Nadproża pod roletami zostały docieplone matą Aluthermo. Drzwi zewnętrzne, które również zamontowaliśmy to tym razem producent KMT model Plus 54 klasy 3 w kolorze Ciemny Dąb. Stolarka otworowa wraz z roletami prezentują się bardzo atrakcyjnie. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zachęcamy do kontaktu.

#v82 #vetrex #okna #fixokna #budowa #dom #pcv #fix #praca #purenit #prawidłowymontaż #powłokawysokoelastyczna #pianamontazowa #veka #aluthermo

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNERZY HANDLOWI

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

SALON SPRZEDAŻY

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 725 625 521
biuro@fixokna.pl

W dni: wtorek, środa oraz czwartek w godzinach 16:00 -19:00 prosimy w miarę możliwości o wcześniejsze potwierdzenia spotkań telefonicznie lub mailowo.

księgowość, magazyn

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
+48 693 203 803
montaze@fixokna.pl

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław
 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl