fbpx

Okna PCV

Wybór dobrego i zaufanego producenta okien PCV to klucz do sukcesu każdej inwestycji.

Modele okien pCV

Jak wybrać dobre okna?

Nowo powstałe budynki cechują się dużymi wymaganiami wobec stolarki okiennej. W oknach plastikowych ważne jest estetyczne wykonanie okien, jakość całego finalnego wyrobu oraz jego prawidłowy montaż.

Od tego jakie zostaną zamontowane okna w naszym domu, zależy czy nasz dom będzie ciepły, suchy i bezpieczny, a wnętrze będzie ciche i przytulne. Już na etapie stawiania murów musimy mieć świadomość, że to z czego i jak będzie wykonany mur, okna, drzwi oraz ich połączenie z murem, będzie miało bezpośredni wpływ na późniejsze użytkowanie i ponoszone koszty.

Warto wybrać produkt najwyższej jakości, aby później uniknąć niepotrzebnych opłat za energię, zbędnych napraw, ciągłych i kosztownych konserwacji czy nawet wymiany okien na nowe.

Okna plastikowe wrocław

Firma Fix dołączyła do grona Autoryzowanych Salonów Sprzedaży, posiadamy we Wrocławiu dwa salony i oferujemy sprawdzone już okna Vetrex. Wyróżniamy się na tle konkurencji, ponieważ proponujemy okna Vetrex z autoryzowanym montażem. Nasze salony są dobrze wyposażone, z licznymi elementami ekspozycyjnymi, które ułatwiają zaprezentowanie produktu.

W naszych salonach klient może podjąć korzystne dla siebie decyzje związane z wyborem kolorów, kształtów, dodatków do okien. W naszej firmie dobra jakość okien PCV idzie w parze z dobrą jakością montażu tych okien.

Często do naszych salonów trafiają klienci, którzy szukają autoryzowanego punktu sieci sprzedaży Vetrex. Wiąże się to z opieką posprzedażową, dobrą ceną, fachowością i zaufaniem do marki, ale także pewnością co do jakości produktu i usług. Okna Vetrex to naszym zdaniem najlepsze okna plastikowe jakie oferuje rynek.

Niemiecki profil Veka, okucia Roto, szyby Press- Glas i Pilklington to marki znane i sprawdzone. Vetrex produkuje okna tylko na profilach w klasie A, ma to kluczowe znaczenie na wiele lat użytkowania.

Okna PCV

Kupując okna Vetrex mają Państwo gwarancję najwyższej jakości. Produkty Vetrex zajmują pierwsze miejsce w niezależnym rankingu okien – okno test.pl.

Firma Vetrex jest zdobywcą wielu cennych nagród:

  • Orły Polskiego Budownictwa,
  • Solidna Firma,
  • Przedsiębiorstwo Fair Play,
  • Polski Sukces oraz
  • nagrody Jakość Roku 2008, 2009, 2010, 2011.

Dla Państwa ważną informacją jest fakt, iż okna Vetrex posiadają wymagane certyfikaty, od 2007 roku certyfikat CE, od 2007 roku Certyfikat IFT Q-Zert.

 

Na jakość wpływa wiele czynników

Profile Veka mają grubość ścianek w najwyższym standardzie jakości wg PN-EN 12608 „klasa A”, to gwarantuje dużą ich stabilność, odporność na uszkodzenia i zmiany temperatur oraz doskonałe parametry izolacji akustycznej. Profile dostępne są w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych. Ścianka profila pod okleiną z folii jest odpowiednio barwiona w masie w przypadku profili w standardowych kolorach. Okna Vetrex już w podstawowej wersji mają specjalne, wielokrotnie gięte wzmocnienia ze stali ocynkowanej w skrzydłach oraz w ościeżnicach. Pakiety szybowe z ciepłochronnymi ramkami międzyszybowymi osiągają bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej, zależnie od wyboru profilu i pakietu szybowego.

Okna PCV, które oferujemy już w standardzie posiadają dwa zaczepy antywyważeniowe w skrzydle, stabilizator uchyłu oraz mikrowentylację. Okna Vetrex wyposażone są w odporne na starzenie uszczelki EPDM. Uszczelki wykonane z EPDM nie pękają, odporne są na działanie ozonu, są bardzo wytrzymałe na rozciąganie, zrywanie i ściskanie. W ofercie znajdują się różne szyby, np. mleczne, bezpieczne, antywłamaniowe, lustro weneckie. Okna plastikowe można dodatkowo wyposażyć np. w okucia antywłamaniowe, kontakt magnetyczny Safe +, klamkę z funkcją Tilt-First.

W ofercie posiadamy drzwi tarasowe uchylno przesuwne patio, drzwi podnośno przesuwne typu HST. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na okna i wyroby firmy Vetrex. Nasza fachowa kadra doradzi na etapie pomiaru, odpowiedniego doboru produktów oraz zalecanego montażu.

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNER PROGRAMÓW

Szybki kontakt

Skontaktuj się z nami!

przejazdowa

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław

+48 725 625 521

biuro@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 19:00
Środa 8:00 - 19:00
Czwartek 8:00 - 19:00
Piątek 8:00 - 14:00
Sobota: Spotkania indywidualna po uzgodnieniu

Montaże

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław

 +48 693 203 803

montaze@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00

Serwis

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław

 +48 609 477 346
serwis@fixokna.pl