Kontakt

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Kieruj do

Temat wiadomości (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Wprowadź tekst z obrazka
captcha

 

Biuro handlowe Bystrzycka

Poniedziałek-środa – 08:00 – 16:00
Czwartek – 09:00 – 19:00
Piątek – 08:00 – 14:00

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław
tel: +48 717 959 649
E-mail: bystrzycka@fixokna.pl
Gadu-Gadu: 192609

 

Specjalista ds sprzedaży:

Marzena Nawrot
kom: +48 693 793 893
e-mail: marzena@fixokna.pl
Brak obrazka

Specjalista ds sprzedaży:

Ewa Olszanowska
kom: +48 609 159 259
e-mail: ewa@fixokna.pl
Brak obrazka


Biuro handlowe Borowska

Poniedziałek-środa – 08:00 – 16:00
Czwartek – 09:00 – 19:00
Piątek – 08:00 – 14:00

ul. Borowska 186a
50-557 Wrocław
tel: +48 717 802 666
kom: +48 609 507 923
E-mail: borowska@fixokna.pl
Gadu-Gadu: 500638

Specjalista ds sprzedaży: Anna Bembnowicz
kom: +48 609 507 923
e-mail: anna@fixokna.pl

Anna Bembnowicz


Magazyn, księgowość


ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław
Pon-pt: 08:00 – 16:00

Serwis:
Tamara Watrak
tel.: +48 609 477 346
E-mail: serwis@fixokna.pl
Brak obrazka

Montaże, księgowość:
Izabela Ośmiałowska
tel.: +48 693 203 803
E-mail: montaze@fixokna.pl
Brak obrazka

Reklama, social media, magazyn:
Marek Wroński
tel.: +48 725 625 521
E-mail: marek@fix.wroclaw.pl
Brak obrazka

 

 


Doradcy techniczno-handlowi

Dyrektor techniczno-handlowy
Norbert Frąckowiak
tel.: +48 609 654 964
E-mail: norbert@fixokna.pl
Brak obrazka

 

 

 

 

 

 

Doradca techniczny, serwis
Piotr Wroński
tel.: +48 609 492 937
E-mail: piotr@fixokna.pl
Brak obrazka

 

 

 

 

 

 

 

 

Doradca techniczno-handlowy 
Krzysztof Walczak 
tel.: +48 668 854 092
E-mail: krzysztof@fixokna.pl
Brak obrazka

 

 

 

 

 

 

 

 

Doradca techniczno-handlowy 
Dominik Płoucha 
tel.: +48 693 493 293
E-mail: dominik@fixokna.pl
Brak obrazka