Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

BIURO HANDLOWE

ul. Przejazdowa 13/3-4

Adres

ul. Przejazdowa 13/3-4
51-167 Wrocław

+48 662 969 856

+48 609 159 259

przejazdowa@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 19:00
Piątek 8:00 – 14:00

Specjalista ds. handlowych

Ewelina Malmon

+48 609 159 259
ewelina@fixokna.pl

Specjalista ds. handlowych

Marzena Nawrot

+48 662 969 856
marzena@fixokna.pl

BIURO HANDLOWE

ul. bystrzycka 69c

Adres

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

+ 48 693 793 893

+48 725 625 521

bystrzycka@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 9:00 – 19:00
Czwartek 8:00 – 16:00
Piątek 8:00 – 14:00

Specjalista ds. handlowych

Damian Drabik

+48 725 625 521
damian@fixokna.pl

Specjalista ds. handlowych

Roksana Mosur

+48 693 793 893
roksana@fixokna.pl

doradcy

techniczno – handlowi

Koordynator ds. handlowych:

Anna Bembnowicz

+48 609 507 923
anna@fixokna.pl

Dyrektor ds. handlowych

Norbert Frąckowiak

+48 609 654 964
norbert@fixokna.pl

Doradca techniczno-handlowy

Krzysztof Walczak

+48 539 773 759
krzysztof@fixokna.pl

Doradca techniczny, serwis

Piotr Wroński

+48 609 492 937
piotr@fixokna.pl

Magazyn, księgowosć

Realizacja umów, księgowość:

Izabela Ośmiałowska

+48 693 203 803‬
montaze@fixokna.pl

Serwis:

Tamara Watrak

+48 609 477 346‬
serwis@fixokna.pl

Magazyn, transport:

Michał Patrzyk

+48 693 493 293‬
michal@fixokna.pl

Reklama:

Marek Wroński

+48 733 223 225
marek@fixokna.pl

Dojazd

Adres

ul. Przejazdowa 13/ 3-4
51-167 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00

PARTNER PROGRAMÓW