Kontakt

Biuro handlowe Borowska

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 09:00 – 19:00
Piątek 08:00 – 14:00

ul. Borowska 186a
50-557 Wrocław
kom: +48 609 159 259
e-mail: borowska@fixokna.pl

Specjalista ds handlowych:
Ewelina Malmon
kom: +48 609 159 259
e-mail: ewelina@fixokna.pl


Biuro handlowe Bystrzycka

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 09:00 – 19:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 14:00

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław
kom: +48 693 793 893
e-mail: bystrzycka@fixokna.pl

Specjalista ds handlowych:
Roksana Mosur
kom: +48 693 793 893
e-mail: roksana@fixokna.pl


Doradcy techniczno-handlowi

Koordynator ds. handlowych:
Anna Bembnowicz
kom: +48 609 507 923
e-mail: anna@fixokna.pl

Dyrektor ds. handlowych
Norbert Frąckowiak
tel.: +48 609 654 964
e-mail: norbert@fixokna.pl


Doradcy techniczno-handlowi

Doradca techniczno-handlowy
Krzysztof Walczak
tel.: ‭+48 539 773 759‬
e-mail: krzysztof@fixokna.pl

Doradca techniczno-handlowy
Michał Patrzyk
tel.: ‭+48 693 493 293‬
e-mail: michal@fixokna.pl

Doradca techniczny, serwis
Piotr Wroński
tel.: +48 609 492 937
e-mail: piotr@fixokna.pl


Magazyn, księgowość

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00

Montaże, księgowość:
Izabela Ośmiałowska
tel.: +48 693 203 803
e-mail: montaze@fixokna.pl

Serwis:
Tamara Watrak
tel.: +48 609 477 346
e-mail: serwis@fixokna.pl

Reklama, social media, magazyn:
Marek Wroński
tel.: +48 725 625 521
e-mail: marek@fixokna.pl