fbpx

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!

W związku z obecną sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa, dbając o Wasze i nasze zdrowie, salony FIXOKNA są nieczynne. Będziemy jednocześnie w tym okresie do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z procedurami, które wprowadziliśmy w związku z COVID-19

FIXOKNA Sp. z o.o.

ul. Przejazdowa 13/4
51-167 Wrocław

• KRS: 0000796651
• NIP: 8952208054
• REGON: 383970180
• Kapitał zakładowy: 30 000,00 PLN
• Nr rachunku (mBank): 23 1140 2004 0000 3102 7911 0513

BIURO HANDLOWE

ul.Przejazdowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 8:00 – 16:00
Wtorek: 8:00 – 19:00
Środa: 8:00 – 16:00
Czwartek: 8:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 14:00
Sobota: Spotkania indywidualne po uzgodnieniu

Specjalista ds. sprzedaży

Ewelina Malmon

+48 609 159 259
ewelina@fixokna.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Marzena Nawrot

+48 609 507 923
marzena@fixokna.pl

Specjalista ds. sprzedaży

Roksana Mosur

+48 693 793 893
roksana@fixokna.pl

doradcy

techniczno – handlowi

Doradca techniczny, serwis

Piotr Wroński

+48 609 492 937
piotr@fixokna.pl

Doradca techniczno-handlowy

Krzysztof Walczak

+48 539 773 759
krzysztof@fixokna.pl

Magazyn, księgowosć

Realizacja umów, księgowość:

Izabela Ośmiałowska

+48 693 203 803‬
montaze@fixokna.pl

Magazyn, transport:

Michał Patrzyk

+48 693 493 293‬
michal@fixokna.pl

Reklama:

Marek Wroński

+48 733 223 225
marek@fixokna.pl

Prezes zarządu

Norbert Frąckowiak

+48 609 654 964
norbert@fixokna.pl

Dojazd

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00

Autoryzowany Salon Sprzedaży

PARTNER PROGRAMÓW