Kontakt

Zapraszamy do kontaktu!
Strona główna » Kontakt

BIURO HANDLOWE

ul. Borowska 186a

Specjalista ds. handlowych

Ewelina Malmon

+48 609 159 259
ewelina@fixokna.pl

Adres

ul. Borowska 186a
50-557 Wrocław

609 159 259
borowska@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 8:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 19:00
Piątek 8:00 – 14:00

BIURO HANDLOWE

ul. bystrzycka 69c

Specjalista ds. handlowych

Roksana Mosur

+48 693 793 893
roksana@fixokna.pl

Adres

ul. Bystrzycka 69c
54-215 Wrocław

693 793 893
bystrzycka@fixokna.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 – 16:00
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 9:00 – 19:00
Czwartek 8:00 – 16:00
Piątek 8:00 – 14:00

doradcy

techniczno – handlowi

Koordynator ds. handlowych:

Anna Bembnowicz

+48 609 507 923
anna@fixokna.pl

Dyrektor ds. handlowych

Norbert Frąckowiak

+48 609 654 964
norbert@fixokna.pl

Doradca techniczno-handlowy

Krzysztof Walczak

+48 539 773 759‬
krzysztof@fixokna.pl

Doradca techniczno-handlowy

Michał Patrzyk

+48 693 493 293‬
michal@fixokna.pl

Doradca techniczny, serwis

Piotr Wroński

+48 609 492 937
piotr@fixokna.pl

Magazyn, księgowosć

Adres

ul. Przejazdowa 11
51-167 Wrocław

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 – 16:00
Wtorek 08:00 – 16:00
Środa 08:00 – 16:00
Czwartek 08:00 – 16:00
Piątek 08:00 – 16:00

Montaże, księgowość:

Izabela Ośmiałowska

+48 693 203 803‬
montaze@fixokna.pl

Serwis:

Tamara Watrak

+48 609 477 346‬
serwis@fixokna.pl

Reklama, social media, magazyn:

Marek Wroński

+48 725 625 521
marek@fixokna.pl

Dojazd

Jesteśmy partnerem programów

Referencje

Sprawdź co mówią o nas klienci