O nas


Firma Fix powstała w 1997 roku. Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą stolarki otworowej. W czasie tych kilkunastu lat wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży oraz profesjonalnym montażu produktów otworowej stolarki budowlanej kilku wiodących na polskim rynku firm. Dzisiaj jesteśmy renomowanym, autoryzowanym partnerem firmy Vetrex. Posiadamy dwa salony sprzedaży we Wrocławiu. Oferujemy najwyższej klasy okna energooszczędne z PCV wraz z montażem. W naszej ofercie znajdują się także rolety zewnętrzne, drzwi, bramy, garażowe, konstrukcje aluminiowe, markizy, parapety, roletki oraz żaluzje wewnętrzne. Wychodząc naprzeciw, ciągle zmieniającym się oczekiwaniom rynku, wprowadziliśmy do naszej oferty refleksole, żaluzje fasadowe, markizy do okien pionowych, markizolety. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się także okna połaciowe i wszystkie dostępne na rynku dodatki do nich: roletki wewnętrzne zaciemniające w różnym stopniu, markizy, rolety sterowane ręcznie, elektrycznie lub solarnie. Oprócz okien PCV mamy w swojej ofercie najlepsze okna drewniane oraz okna drewniano aluminiowe firmy Pozbud. Aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni oferujemy fachową i rzetelną pomoc przy pomiarze, wyborze produktu oraz prowadzimy własny montaż wykonywany przez naszych doświadczonych wieloletnim stażem pracowników.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania z naszą pełną ofertą. Wiele informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, zachęcamy także do odwiedzania naszych salonów sprzedaży we Wrocławiu oraz do umawiania się na pomiar w Państwa inwestycjach. Służymy naszą wiedzą, długoletnim doświadczeniem oraz zaangażowaniem w doborze jak najlepszych produktów. Mamy pełną świadomość Państwa oczekiwań odnośnie jakości, wyglądu i obsługi poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz. Dzisiaj Klient staje często przed bardzo trudnym wyborem połączenia najnowszych trendów związanych z bogatym wzornictwem i wysokiej jakości oferowanych rozwiązań. Aby sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów, niezależnie czy są to zamontowane przez nas okna plastikowe czy okna drewniane, staramy się aby wzbudzały zaciekawienie, zachwyt, a jednocześnie były funkcjonalne i tworzyły spójną całość , która ma pozytywny wpływ na samopoczucie użytkowników. Wiemy, że czasem nie można szukać kompromisów, gdyż aby osiągnąć zamierzony efekt należy postawić na najwyższą jakość usług. Dzięki takiemu podejściu realizujemy najtrudniejsze tematy montażowe, a dzięki temu zapewniamy sobie najlepszą reklamę jaką jest zadowolenie naszych klientów i pozytywna opinia, którą przekazują dalej.

 

Nasza specjalność to okna plastikowe. Przez kilkanaście lat naszego istnienia dokonaliśmy selekcji oferowanych produktów i postawiliśmy na okna Vetrex. Z pełną świadomością możemy proponować Państwu okna energooszczędne i nasz montaż okien, gdyż wiemy, że to najlepsza inwestycja. Tylko połączenie wysokiej jakości okna o dobrych parametrach technicznych i prawidłowy, profesjonalny montaż daje zamierzony efekt. Wierząc w słuszność obranej strategii podążamy za nowościami jakie niesie rynek budowlany i proponujemy coraz to nowsze produkty, ale co najważniejsze potrafimy je dobrze zamontować, bo to jest główny warunek tego, aby funkcjonowały one prawidłowo i bezawaryjnie przez wiele lat. Profesjonalny montaż okien jest wizytówką naszej firmy. Montaż okien to także wymiana okien w domkach jednorodzinnych lub mieszkaniach. Montujemy okna PCV, okna drewniane, okna drewniano aluminiowe oraz aluminiowe. Montujemy również coraz bardziej popularne markizy do okien połaciowych oraz markizy do okien pionowych, żaluzje fasadowe i wszystkie dodatki do okien. Możemy pochwalić się wieloma realizacjami, otrzymujemy od naszych klientów referencje, podziękowania, słowa uznania. Cieszy nas zadowolenie Klientów, a każdorazowe polecenie jest dla nas ogromną rekompensatą ciężkiej pracy.